TERMOton P+W 25 Diament S (szlifowany)

 

Wysoko drążony pustak ceramiczny TERMOton P+W 25 DIAMENT S (szlifowany) charakteryzuje się niespotykanym dotychczas w Polsce współczynnikiem przewodności cieplnej na poziomie λ = 0,170 W/(mK).

  • wymiary: 325 x 250 x 249
  • klasa: 15 ; 20
  • Λ = 0,170 W/(mK)
  • zużycie na m2 12,3 szt
  • waga 1 szt: 13,50 kg
  • ilość na palecie: 72 szt
  • *waga palety: 987 kg

Termoton P+W 25 Diament S jest oparty o technologie jeszcze mało znaną w naszym kraju. Dla przykładu warto przytoczyć statystyki z zachodu – 90% sprzedawanych tam pustaków ceramicznych to właśnie produkty w technologii szlifowanej. Naszym liderem wśród produktów szlifowanych jest Pustak Ceramiczny TERMOton P+W 25 DIAMENT S, który jest cieplejszy od wyrobów konkurencyjnych nawet do 50%. Nasz produkt charakteryzuje się ponadprzeciętnymi parametrami tz: niską nasiąkliwością, wysoką wytrzymałością oraz niespotykanym dotychczas w Polsce współczynnikiem przewodnictwa cieplnego na poziomie Λ = 0,170 W/(mK). Te bezkonkurencyjne współczynniki udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu innowacyjnych sposobów poprawiania izloacyjności cieplnej, przede wszystkim surowca, oraz przygotowana z niego mieszanki pozwalającej na uzyskanie odpowiedniej sieci mikroporów, innowacyjnym rozwiązaniem jest również specyficzny kształt wyrobu, który maksymalnie wydłuża drogę strumienia ciepłego powietrza z jednej strony pustaka na drugą, TERMOton P+W 25 DIAMENT S posiada ścianki w kształcie plastra miodu o grubości 3-4mm, dzięki temu stanowi unikatowe, niesłychanie trudne do osiągnięcia połaczenie najlepszych walorów użytkowych i technicznych.

Zaznaczyć jednak należy że system TERMOton S to rewolucja w podejściu oraz sposobie murowania, a nie w samym elemencie murowym. Pustaki Ceramiczne z serii TERMOton S to nadal tradycyjne i naturalne produkty, które zachowują wszystkie zalety ceramiki. Możemy być pewni że wznoszone budynki z Pustaków Ceramicznych TERMOton S charakteryzować się będą zdrowym mikroklimatem, wspaniałym współczynnikiem izolacyjności termicznej i akustycznej, dużą odpornością ogniową i wytrzymałością.

*waga palety podawana jest szacunkowo +/-10%.

DO POBRANIA

Masz pytania dotyczące naszych produktów?

+48 44 756 10 74 +48 44 756 11 74

Zapraszamy do kontaktu z działem produktu ZCB OWCZARY.